Logo WWF na produkcie | WWF Poland

Logo WWF na produkcieWyróżnienie produktu
zwiększenie/budowanie lojalności klientów


Tempo ginięcia przyrody jest bezprecedensowe. Tracimy gatunki zwierząt, połacie lasów deszczowych, czyste rzeki i oceany. Żeby odwrócić negatywny trend, potrzebne jest działanie wszystkich – sektora publicznego, organizacji pozarządowych, biznesu i ludzi.
 Na szczęście, coraz większą uwagę przywiązujemy do tego, w jaki sposób i jakim kosztem zostały wyprodukowane dobra, które konsumujemy. Produkty zrównoważone stają się nowym standardem, a firmy, które decydują się działać na rzecz zrównoważonego łańcucha dostaw, stają się liderami.

Logo WWF może znaleźć się na usłudze lub produkcie, którego wytworzenie i wykorzystanie nie stoi w sprzeczności z wartościami WWF, a więc nie jest szkodliwe dla środowiska. Otrzymanie licencji daje możliwość wykorzystania logo WWF na produktach, a także w materiałach reklamowych promujących produkt, oraz w szerokiej komunikacji marketingowej. W odpowiedzi na rosnące wymagania konsumentów, głównym celem współpracy w oparciu o licencję logo jest stworzenie oferty produktów, które są przyjazne środowisku lub służą popularyzowaniu idei ochrony środowiska. Nie mniej ważnym celem współpracy w oparciu o ten model jest szeroka edukacja konsumentów odnośnie zagadnień środowiskowych ważnych dla Partnera i należących do obszarów działalności WWF, a przez to zachęcanie do zmiany postaw konsumenckich. 

Poznaj przykłady:
Regina
Rossmann
Interdruk
IKEA
 
 
	© interdruk.com.pl
Coraz większą uwagę przywiązujemy do tego, w jaki sposób i jakim kosztem zostały wyprodukowane dobra, które konsumujemy. Produkty zrównoważone stają się nowym standardem, a firmy, które decydują się działać na rzecz zrównoważonego łańcucha dostaw, stają się liderami.
© interdruk.com.pl

Kontakt

Paula Jeżak

+48 22 848 73 64 wew. 212

Napisz do nas