| WWF PolandNowe pokolenie fok szarych

Nowe pokolenie fok szarych przychodzi na świat w lutym i w marcu. Od marca do kwietnia, również na polskim wybrzeżu są znajdowane foki. Te, które potrzebują pomocy mogą liczyć na opiekę Błękitnego Patrolu WWF. Patrolowicze udzielają pierwszej pomocy i czekają na przyjazd pracowników Stacji Morskiej w Helu, którzy decydują o dalszych losach foki.
Pamiętaj! Jeżeli jesteś na plaży i znajdziesz martwą i żywą fokę na brzegu bądź w jego pobliżu zadzwoń do Błękitnego Patrolu WWF, tel. +48 795 536 009.

Błękitny Patrol WWF działa w ramach projektu „Wsparcie restytucji i ochrony ssaków bałtyckich w Polsce” realizowanego przez WWF Polska we współpracy ze Stacją Morską w Helu.

Zobacz stronę projektu www.ssakibaltyckie.wwf.pl!
 
	© Infrastruktura i Środowisko - Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko dla rozwoju infrastruktury i środowiska
© Infrastruktura i Środowisko - Unia Europejska

Narodziny fok

© Stacja Morska © Stacja Morska. © Paulina Bednarek © Paulina Bednarek © Paulina Bednarek © Stacja Morska © Stacja Morska © Stacja Morska © Stacja Morska © Stacja Morska © Paweł Bloch © Paweł Bloch